367929-2025 - Ergebnis
Tschechien – Schotter und Kleinschlag – 01.DNS na dodávky drceného kameniva pro zajištění běžné letní údržby komunikací
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel01.DNS na dodávky drceného kameniva pro zajištění běžné letní údržby komunikací
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky drceného kameniva frakce 2/4 (2/5), 4/8 čištěné vodou případně vzduchem a dále frakce 8/11, 0/32, 16/32, 32/63 a lomový kámen pro letní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění – skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK do 31.10.2025.
Interne Kennung01.DNS na dodávky drceného kameniva pro zajištění běžné letní údržby komunikací
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávání v rámci již zavedeného dynamického nákupního systému na dodávky drceného kameniva pro zajištění běžné letní údržby komunikací. Tato první dílčí zakázka má čtyři části na které byly podepsány separátní smlouvy.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
5. Los
LosLOT-0004
TitelČást č. 4: Oblast Západ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky drceného kameniva frakce 2/4 (2/5), 4/8 čištěné vodou případně vzduchem a dále frakce 8/11, 0/32, 16/32, 32/63 a lomový kámen pro letní údržbu komunikací
Interne KennungČást č. 4: Oblast Západ
LosLOT-0003
TitelČást č. 3: Oblast Jih
Interne KennungČást č. 3: Oblast Jih
LosLOT-0002
TitelČást č. 2: Oblast Střed
Interne KennungČást č. 2: Oblast Střed
LosLOT-0001
TitelČást č. 1: Oblast Sever
Interne KennungČást č. 1: Oblast Sever