2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z modelarnią i niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z modelarnią i niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego - w asortymencie, ilościach i o minimalnych parametrach zgodnych z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie Części w zakresie których Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych: 1) „Część nr 1 obróbka blach”. 2) „Część nr 2 modelarnia” . Wykonawca według swojego wyboru może złożyć ofertę na jedną wybraną cześć, lub obie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 3. Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 4. Bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,189395,98a7ad320e38341c485fa9e8a68e83a2.html
Vorherige Bekanntmachung: 82977-2025
Interne Kennung: WA.272.1.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 30232140 Plotter, 44510000 Werkzeug, 42600000 Werkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z modelarnią i niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń - „Część nr 2 modelarnia”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z modelarnią i niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego. „Część nr 2 modelarnia” obejmuje dostawę m.in. ultradźwiękowego systemu do obróbki powierzchni, osełek ceramicznych, silnika uniwersalnego bezszczotkowego i szczotkowego, szlifierek, pilników, frezów i pozostałych narzędzi i materiałów, w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 45 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: WA.272.1.6.2025 Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 44510000 Werkzeug, 42600000 Werkzeugmaschinen