2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen
Beschreibung: De opdracht betreft het adviseren over en leveren van kantoorartikelen aan de locaties van opdrachtgever zoals genoemd in paragraaf 1.2. Gedurende de looptijd kunnen als gevolg van fusie, nieuwbouw, sluiting of overname locaties worden toegevoegd of verwijderd. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in bijlage1. Meer informatie vind u in de Leidraad Hieronder is een afname opgenomen over de afgelopen 2 jaar. De eerdere jaren zijn vanwege Covid niet representatief en worden dus buiten beschouwing gelaten. aantal facturen/drops Euro’s excl btw 2025 1425 € 208.219 2024 1290 € 208.941 Meer informatie vind u in de leidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1