2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pontplein
Beschreibung: Het projectdoel is het realiseren van een toekomstbestendig gebied van en rondom het Pontplein. De scope van deze opdracht betreft het uitwerken van voorlopig ontwerp (VO) naar definitief ontwerp (DO) en opvolgend het uitvoeringsgereed ontwerp (UO) van de buitenruimte en de realisatie van deze buitenruimte. In deze werkzaamheden dient veiligheid, duurzaamheid en de bijkomstige ramingen onderdeel van de opdracht te zijn. Taakstellend budget: 9.000.000,-
Interne Kennung: PRJ-2400213
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: Pontplein
Internal identifier: PRJ-2400213
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233222 Paving and asphalting works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1