2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bomenonderhoud
Beschreibung: Het werk bestaat uit het uitvoeren van boomonderhoud binnen en buiten de bebouwde kommen van de gemeente Brummen. Het boomonderhoud wordt uitgevoerd op basis van de resultaten uit de boomveiligheidscontrole. 1.200.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Bomenonderhoud 1.200.000
Interne Kennung: 1