See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy licencji biurowych, graficznych i antywirusowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy licencji biurowych, graficznych i antywirusowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzory umów stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 179889-2026
Interne Kennung: POUZ-361/32/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy licencji biurowych, graficznych i antywirusowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy licencji biurowych, graficznych i antywirusowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Część 1: POUZ-361/32/2026/DZP/1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy licencji biurowych, graficznych i antywirusowych
Interne Kennung: Część 2: POUZ-361/32/2026/DZP/2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy licencji biurowych, graficznych i antywirusowych
Interne Kennung: Część 3: POUZ-361/32/2026/DZP/3