See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO (WANNA PORODOWA)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego. Zamówienie składa się z 1 części – wanna porodowa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 175776-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001