368115-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dodávka AI superpočítače
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka AI superpočítače
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka 2 ks mini počítačů – AI výpočetní superpočítač (dále jen „superpočítač“), určených pro inferenci velkých jazykových modelů (LLM), specializaci a doladění předtrénovaných sítí, vývoj a provoz AI agentů a lokální provoz modelů až do velikosti 200 miliard parametrů. Superpočítače musí zároveň umožňovat propojení dvou jednotek do mini clusteru pro práci s modely o velikosti až 405 miliard parametrů. Superpočítače musí být plně kompatibilních se současně používaným software u zadavatele (Linux). Předmětem veřejné zakázky je dále dodání 1 ks propojovacího vysokorychlostního kabelu k přímému propojení obou superpočítačů (superpočítače a propojovací vysokorychlostní kabel dále společně jako „zboží“). Předmětem veřejné zakázky je rovněž poskytování záručního servisu dodaného zboží. Součástí předmětu plnění je i dodání příslušenství a dokladů potřebných pro převzetí a užívání zboží (dodací list, návod k obsluze, záruční list, atp.).
Interne Kennung26_ZAKÁZKA/15
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30211100 Supercomputer
5. Los
LosLOT-0001