2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nových železničních elektrických jednotek včetně full-service
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup nových železničních elektrických jednotek pro provozování veřejné dopravy v režimu závazku veřejné služby na vlakových linkách IDS JMK s možným dílčím přesahem do bezprostředně sousedních krajů. Předmětem veřejné zakázky je rovněž zajištění tzv. full-service pořízených elektrických jednotek.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622200 Eisenbahnpersonenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen, 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pořízení nových železničních elektrických jednotek včetně full-service