368120-2026 - Ergebnis
Tschechien – Lehrmittel und -geräte – VZ 01.26 Vědecké výukové centrum Ostrava - Jih
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 01.26 Vědecké výukové centrum Ostrava - Jih
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební úpravy klubovny Centra sociálních služeb Jih na adrese Odborářská 677/72, Ostrava –Hrabůvka. Úpravy zahrnují jednoduché dispoziční změny, nové podlahy, úpravy povrchů stěn, instalaci akustických obkladů včetně podhledů, realizaci elektrorozvodů (silnoproud i slaboproud), montáž klimatizace atd. Tyto práce budou provedeny za účelem instalace audiovizuálních technologií a implementace vizualizačního systému „Věda na kouli“ (Science on a Sphere). Součástí zakázky je také dodávka interiérového nábytku, IT vybavení a pomůcek pro vzdělávací účely, včetně dopravy, montáže, komplexního vyzkoušení a uvedení do provozu. Součástí plnění je také zajištění a dodání veškerých požadavků dotčených orgánů státní správy a správců inženýrských sítí, tj. zejména veškerých potřebných výpočtů, měření, zkoušek a revizí včetně protokolů, a dále kompletní výrobní a dílenské dokumentace (výrobní dokumentace, montážní postupy, výkresy, statické/technologické podklady a další dokumenty požadované PD) nezbytné pro řádnou realizaci díla. Je nezbytné zajistit plnou kompatibilitu všech částí systému, tj. zajištění, aby řídicí jednotka, dodané příslušenství, hardware i používaný software byly vzájemně plně integrované a funkční jako jeden celek. Veškeré komponenty musí být navrženy tak, aby nebylo možné používat nekompatibilní software ani zařízení, která nejsou součástí schválené systémové konfigurace. Veřejná zakázka bude rozdělena na samostatné dvě dílčí části: Část 1 - Stavební práce vč. dodávky nábytku, Část 2 - IT vybavení a pomůcky. Dodávka a implementace vizualizačního systému „Věda na kouli“ není předmětem této veřejné zakázky. Realizace veřejné zakázky musí probíhat v koordinaci a součinnosti mezi všemi částmi projektu, včetně dodávky vizualizačního systému „Věda na kouli“.
Interne KennungVZ 01.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 39162100 Lehrmittel, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 39100000 Möbel, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 38652120 Videoprojektoren, 48820000 Server, 30213000 Personalcomputer, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Stavební práce vč. dodávky nábytku
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební úpravy klubovny Centra sociálních služeb Jih na adrese Odborářská 677/72, Ostrava –Hrabůvka. Úpravy zahrnují jednoduché dispoziční změny, nové podlahy, úpravy povrchů stěn, instalaci akustických obkladů včetně podhledů, realizaci elektrorozvodů (silnoproud i slaboproud), montáž klimatizace atd. Tyto práce budou provedeny za účelem instalace audiovizuálních technologií a implementace vizualizačního systému „Věda na kouli“ (Science on a Sphere). Součástí zakázky je také dodávka interiérového nábytku. Realizace veřejné zakázky musí probíhat v koordinaci a součinnosti mezi všemi částmi projektu, včetně dodávky vizualizačního systému „Věda na kouli“.
Interne Kennung1.
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 39100000 Möbel
LosLOT-0002
TitelČást 2 - IT vybavení a pomůcky
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka IT vybavení a pomůcek pro vzdělávací účely, včetně dopravy, montáže, komplexního vyzkoušení a uvedení do provozu. Je nezbytné zajistit plnou kompatibilitu všech částí systému, tj. zajištění, aby řídicí jednotka, dodané příslušenství, hardware i používaný software byly vzájemně plně integrované a funkční jako jeden celek. Veškeré komponenty musí být navrženy tak, aby nebylo možné používat nekompatibilní software ani zařízení, která nejsou součástí schválené systémové konfigurace. Dodávka a implementace vizualizačního systému „Věda na kouli“ není předmětem této veřejné zakázky. Realizace veřejné zakázky musí probíhat v koordinaci a součinnosti mezi všemi částmi projektu, včetně dodávky vizualizačního systému „Věda na kouli“.
Interne Kennung2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 39162100 Lehrmittel, 38652120 Videoprojektoren, 48820000 Server, 30213000 Personalcomputer, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten