See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z wyposażeniem rozszerzonym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem rozszerzonym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do niniejszego SWZ dotyczący minimalnych wymagań techniczno-użytkowych dla średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem rozszerzonym.
Interne Kennung: DRG.271.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001