See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych symulacyjno – haptycznych – 4 kpl. w ramach projektu Integralny Program Wsparcia Kompetencji Kluczowych dla Gospodarki 4.0 studentów i kadry UMK w Toruniu w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 614459-2025
Interne Kennung: ASDA.261.8.2025.KJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück