See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Naprawy bieżące i awaryjne pojazdów mechanicznych.” Nr sprawy: 2/z/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów okresowych (obsług okresowych wynikających z przebiegu lub czasookresu użytkowania pojazdów) oraz napraw awaryjnych wojskowych pojazdów mechanicznych, użytkowanych przez jednostki wojskowe z rejonu odpowiedzialności 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu. 1.W przetargu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu z art. 108 ust. 1; 2) wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia określone w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie 3) wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia określone w art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wstępne ogłoszenie informacyjne nr 220/2025 14/11/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC do 3500 kg – garnizon Poznań;
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC do 3500 kg – garnizon Poznań;
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo możliwości zwiększenia wartości przedmiotu zamówienia o maksymalną wartość umowy 300% zamówienia podstawowego netto na usługę w zakresie ilości roboczogodzin jak i kwoty przeznaczonej na części zamienne danego zadania (zadania nr 1-7) przy czym całość wartości opcji nie przekroczy 300 % wartości każdej umowy netto. Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie za usługę.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC do 3500 kg – garnizon Poznań (EDCA);
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC do 3500 kg – garnizon Poznań (EDCA);
Los: LOT-0003
Titel: ZZadanie nr 3 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC do 3500 kg – garnizon Piła (Dolaszewo);
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC do 3500 kg – garnizon Piła (Dolaszewo);
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC powyżej 3500 kg – garnizon Poznań;
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC powyżej 3500 kg – garnizon Poznań;
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC powyżej 3500 kg – garnizon Piła (Dolaszewo);
Beschreibung: Zadanie nr 5 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC powyżej 3500 kg – garnizon Piła (Dolaszewo);
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC pow. 3500 kg i autobusów marki Scania, Irizar i MAN - garnizon Poznań;
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych pojazdów o DMC pow. 3500 kg i autobusów marki Scania, Irizar i MAN - garnizon Poznań;
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych motocykli i pojazdów typu Quad.
Beschreibung: Zadanie nr 7 – Wykonywanie obsług okresowych i napraw awaryjnych motocykli i pojazdów typu Quad.