368175-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Haftpflichtversicherungen – Pojištění odpovědnosti za újmu města Jindřichův Hradec a jím zřízených příspěvkových organizací
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění odpovědnosti za újmu města Jindřichův Hradec a jím zřízených příspěvkových organizací
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na služby je pojištění odpovědnosti za újmu města Jindřichův Hradec a jím zřízených příspěvkových organizací.
Interne Kennung: 2025/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 Zákona vyhrazuje využít vyhrazené změny na poskytování dalších pojišťovacích služeb nad rámec vymezeného předmětu veřejné zakázky formou jednacího řízení bez uveřejnění dle § 66 Zákona.