368190-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Medizinische Geräte – Aanschaf mobiele high sensitive troponine- meter/tester
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf mobiele high sensitive troponine- meter/tester
Beschreibung: De RAV Brabant Midden-West-Noord (RAV) heeft succesvol binnen één regio de mobiele high sensitive troponine meter/tester geïmplementeerd voor pre-hospitale analyse. Nu wil de RAV zo spoedig mogelijk deze meters, inclusief bijbehorende cartridges, aanschaffen voor alle geselecteerde ambulances binnen de volledige RAV, met daarbij de optie voor een datamanagementsysteem.
Interne Kennung: HSCDOC-1368817716-7076
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung, 33158500 Medizinische Infrarotausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1