2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Standaardprogrammatuur t.b.v. GGD HN
Beschreibung: Het onderwerp van de aanbesteding betreft: ‘Levering Standaardprogrammatuur’ door GGD Hollands Noorden. Met het aangaan van Nadere Overeenkomsten beoogt GGD Hollands Noorden Standaardprogrammatuur te verwerven bij een Reseller. Zie Beschrijvend Document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Driemaal de optie tot verlening met een periode van één jaar
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: