See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bereiden en leveren van schoolmaaltijden
Beschreibung: Deze opdracht betreft het bereiden en leveren van maaltijden aan de gemeentelijke basisscholen. Het bereiden gebeurt vanuit een zelfgekozen vestiging. Voor een uitvoerige beschrijving van deze opdracht verwijzen we naar het technisch luik van dit bestek.
Interne Kennung: PPP03A-881/5111/2024/MENS/881
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/MENS/881_1