2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług w zakresie sprzątania pomieszczeń, obsługi szatni oraz utrzymania terenu zewnętrznego Sądu Rejonowego w Białymstoku
Beschreibung: w I części zamówienia: świadczenie usług w zakresie sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Białymstoku. w II części zamówienia: obsługa szatni i wydawanie kluczy w budynku Sądu Rejonowego w Białymstoku. W III części zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania terenów zewnętrznych na terenie posesji Sądu Rejonowego w Białymstoku.
Interne Kennung: G.261.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341120 Portierdienste, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Białymstoku
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W zakresie części I Zamawiający zastrzega prawo opcji polegające na odśnieżaniu dachu budynku wraz z usuwaniem sopli (załącznik 1a do SWZ) 1) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy; 2) Zlecenie realizacji dodatkowych usług w ramach prawa opcji może nastąpić w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego, realizacja prac w ramach prawa opcji może być zlecona w całości, w części albo wcale, 3) Zlecenie prawa opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego; 4) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie wyliczone w oparciu ceny jednostkowe wskazane w Formularzu ofertowym; 5) Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia ani zmniejszenia przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z przedmiotowego prawa; 6) Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny i nie stanowi podstawy do dochodzenia względem niego odpowiedzialności z tytułu niewykonania umowy; 7) Ewentualne skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie polegało na przekazaniu przez Zamawiającego względem Wykonawcy pisemnego oświadczenia w przedmiocie skorzystania z tego prawa ze zleceniem realizacji prac warunkach określonych w umowie
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie obsługi szatni w budynku Sądu Rejonowego w Białymstoku
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 1b do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 98341120 Portierdienste
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie utrzymania terenów zewnętrznych na posesji Sądu Rejonowego w Białymstoku
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 1c do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen