See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprężonego tlenu medycznego w butlach wraz z dzierżawą, tlenu medycznego ciekłego z dzierżawą zbiorników, dwutlenku węgla wraz z dzierżawą butli oraz mieszanki 50% 02/50%N20 wraz z dzierżawą butli i oprzyrządowania, przeglądy i konserwacje wewnętrznych gazów medycznych
Beschreibung: Dostawy sprężonego tlenu medycznego w butlach wraz z dzierżawą, tlenu medycznego ciekłego z dzierżawą zbiorników, dwutlenku węgla wraz z dzierżawą butli oraz mieszanki 50% 02/50%N20 wraz z dzierżawą butli i oprzyrządowania, przeglądy i konserwacje wewnętrznych gazów medycznych.
Vorherige Bekanntmachung: 229243-2025
Interne Kennung: NZ-26-2025-23-D-N-AC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy sprężonego tlenu medycznego w butlach wraz z dzierżawą, tlenu medycznego ciekłego z dzierżawą zbiorników, dwutlenku węgla wraz z dzierżawą butli oraz mieszanki 50% 02/50%N20 wraz z dzierżawą butli i oprzyrządowania, przeglądy i konserwacje wewnętrznych gazów medycznych.
Beschreibung: Dostawy sprężonego tlenu medycznego w butlach wraz z dzierżawą, tlenu medycznego ciekłego z dzierżawą zbiorników, dwutlenku węgla wraz z dzierżawą butli oraz mieszanki 50% 02/50%N20 wraz z dzierżawą butli i oprzyrządowania, przeglądy i konserwacje wewnętrznych gazów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ pn.: Opis Przedmiotu Zamówienia