See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawę żywności dla jednostek będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa żywności dla jednostek będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie, zgodnie z postanowieniami zawartymi w SWZ oraz z załącznikami OPZ (oddzielny dla każdej części postępowania). Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach. Szczegółowy opis warunków zamówienia zawierają także projektowane postanowienia przyszłej umowy (załącznik nr 6 do SWZ ).
Interne Kennung: 50-ZP-10-24-154
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Jaja
Interne Kennung: 1.Zakup jaj.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od posiadanych środków finansowych i potrzeb Zamawiającego – polegać będzie ono na zwiększeniu asortymentu do 200 % wartości zamówienia podstawowego, w ilości podanej w formularzu cenowym. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach obowiązującej umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na tych samych warunkach, co zamówienie podstawowe. Rozliczenie dodatkowej ilości towaru będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo opisane w „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Wykonawca składając ofertę obowiązany jest uwzględnić w niej także prawo opcji, dokonując jej wyceny w formularzu cenowym, oraz wskazując cenę całkowitą opcji w formularzu ofertowym.
Los: LOT-0002
Titel: 2.Produkty przetworzone.
Interne Kennung: 2.Zakup sosów, zup.
Los: LOT-0003
Titel: 3.Napoje kawa, herbata
Interne Kennung: 3.Zakup kawa, herbata
Los: LOT-0004
Titel: 4.Napoje zimne.
Interne Kennung: 4.Zakup woda ,napoje bezalkoholowe, soki.
Los: LOT-0005
Titel: 5.Instant.
Interne Kennung: 5.Zakup dania instant.
Los: LOT-0006
Titel: 6.Mięso czerwone.
Interne Kennung: 6.Zakup mięso czerwone.
Los: LOT-0007
Titel: 7.Wędliny czerwone.
Interne Kennung: 7.Zakup wędlin z mięsa czerwonego.
Los: LOT-0008
Titel: 8.Tłuszcze roślinne.
Interne Kennung: 8.Zakup tłuszcze zwierzęce.
Los: LOT-0009
Titel: 9.SOUS VIDE.
Interne Kennung: 9.Zakup produktów głęboko mrożone SOUS VIDE.
Los: LOT-0010
Titel: 10.Mrożone.
Interne Kennung: 10.Zakup produktów głęboko mrożonych.
Los: LOT-0011
Titel: 11.Garmażeryjne chłodzone.
Interne Kennung: 11.Zakup produktów garmażeryjnych chłodzonych.
Los: LOT-0012
Titel: 12.Ryby.
Interne Kennung: 12.Zakup ryb.
Los: LOT-0013
Titel: 13.Oleje i tłuszcze roślinne.
Interne Kennung: 13.Zakup oleju i tłuszczu roślinnego.
Los: LOT-0014
Titel: 14.Mleczarskie.
Interne Kennung: 14.Zakup mleka i przetworów mlecznych.
Los: LOT-0015
Titel: 15.Miód
Interne Kennung: 15.Zakup miodu.
Los: LOT-0016
Titel: 16.Drób.
Interne Kennung: 16.Zakup drób
Los: LOT-0017
Titel: 17. Wędliny drób.
Interne Kennung: 17.Zakup wędliny drobiowe.
Los: LOT-0018
Titel: 18. Warzywa.
Interne Kennung: 18.Zakup ziemniaki i warzywa.
Los: LOT-0019
Titel: 19. Owoce gr.1.
Interne Kennung: 19.Zakup owoce I.
Los: LOT-0021
Titel: 21. Pieczywo.
Interne Kennung: 21.Zakup pieczywo i wyroby cukiernicze.