See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa Ubezpieczenia Zagłębiowskiego Szpitala Klinicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 197757-2026
Interne Kennung: 20304/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: SWZ NR 20304/2025-Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: SWZ NR 20304/2025-Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 20304/2025-Pakiet III