See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Brzesko w ramach projektu MRG 3 – dylowanki, brody, zabezpieczenia przeciwerozyjne i przebudowa przepustu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zadań: (...) więcej w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 292068-2026
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa dylowanki na szlaku zrywkowym w oddz. 150c, 151d Leśnictwa Żegocina
Beschreibung: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji projektowej budowy dylowanki o długości ok. 65,00 m. Zadanie będzie obejmować wykonanie min. dwóch koncepcji budowlanych oraz Projektu Budowlanego oraz Technicznego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB_1
Los: LOT-0002
Titel: Budowa dylowanki na szlaku zrywkowym w oddz. 244a Leśnictwa Kopaliny;
Beschreibung: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji projektowej budowy dylowanki o długości ok. 240,00 m. Zadanie będzie obejmować wykonanie min. dwóch koncepcji budowlanych oraz Projektu Budowlanego oraz Technicznego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB_2
Los: LOT-0003
Titel: Budowa dylowanki na szlaku zrywkowym w oddz. 258b, c, d, f Leśnictwa Kopaliny
Beschreibung: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji projektowej budowy dylowanki o łącznej długości ok. 413,00 m. Zadanie będzie obejmować wykonanie min. dwóch koncepcji budowlanych oraz Projektu Budowlanego oraz Technicznego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB_3
Los: LOT-0004
Titel: Budowa dylowanki na szlaku zrywkowym w oddz. 206b, c, g Leśnictwa Kopaliny
Beschreibung: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji projektowej budowy dylowanki o łącznej długości ok. 200,00 m. Zadanie będzie obejmować wykonanie min. dwóch koncepcji budowlanych oraz Projektu Budowlanego oraz Technicznego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB_4
Los: LOT-0005
Titel: Budowa dylowanki wraz z nawierzchnią na szlaku zrywkowym w oddz. 119d L. Okocim;
Beschreibung: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji projektowej budowy dylowanki o długości ok. 65,00 m. Zadanie będzie obejmować wykonanie min. dwóch koncepcji budowlanych oraz Projektu Budowlanego i Technicznego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB_5
Los: LOT-0006
Titel: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaku zrywkowego w formie kaszycy w oddz. 151d L. Żegocina
Beschreibung: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji projektowej budowy zabezpieczenia przeciwerozyjnego szlaku zrywkowego w formie kaszycy na długości około 25,00 – 30,00 m. Zadanie będzie obejmować wykonanie min. dwóch koncepcji budowlanych oraz Projektu Budowlanego i Technicznego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych;
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB_6
Los: LOT-0007
Titel: Wykonanie zabezpieczeń przeciwerozyjnych na nieczynnych szlakach zrywkowych w oddziale 108 Leśnictwa Okocim
Beschreibung: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji projektowej budowy budowli hydrotechnicznych w układzie kaskadowym w celu zabudowy nieczynnych szlaków zrywkowych. Zadanie będzie obejmować wykonanie min. dwóch koncepcji budowlanych oraz Projektu Budowlanego i Technicznego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych.
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB_7
Los: LOT-0008
Titel: Przebudowa brodu na potoku z Biesiadek w oddz. 115 b, c Leśnictwa Okocim
Beschreibung: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji przebudowy brodu o wymiarach około 4,00 x 8,00 x 10,00 m z obustronnymi najazdami. Zadanie będzie obejmować wykonanie min. dwóch koncepcji budowlanych oraz Projektu Budowlanego i Technicznego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych.
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB_8
Los: LOT-0009
Titel: Budowa dwóch brodów na potoku spod Żerkowa w oddz. 116a, 117c Leśnictwa Okocim
Beschreibung: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji budowy dwóch brodów o wymiarach około 4,00 x 8,00 x 10,00 m z obustronnymi najazdami z kruszywa. Zadanie będzie obejmować wykonanie min. dwóch koncepcji budowlanych oraz Projektu Budowlanego i Technicznego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych.
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB_9
Los: LOT-0010
Titel: Przebudowa przepustu na drodze leśnej nr 12 w Leśnictwie Melsztyn
Beschreibung: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji przebudowy przepustu na istniejącej drodze leśnej nr 12 o szacowanej długości ok. 18,00 m wraz z odtworzeniem korony drogi leśnej. Zadanie będzie obejmować wykonanie min. dwóch koncepcji budowlanych oraz Projektu Budowlanego i Technicznego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych.
Interne Kennung: SA.270.1.2.2026.NB_10