See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu zarządzania majątkiem Szpitala wraz z przeprowadzeniem inwentaryzacji i wdrożeniem systemu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu zarządzania majątkiem Szpitala wraz z przeprowadzeniem inwentaryzacji i wdrożeniem systemu. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wdrożenie oprogramowania do zarządzania majątkiem Szpitala wraz z serwisem oraz wykonaniem spisu z natury sprzętu i aparatury medycznej zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, tabelą warunków technicznych i eksploatacyjnych stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ i formularzem cenowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 296129-2026
Interne Kennung: DZP/PN/KPO/14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp w związku z art. 138 ust.1 wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni. Skrócenie terminu składania ofert następuje w wyniku wysłania w dniu 02.02.2026 r. wstępnego ogłoszenia informacyjnego i opublikowania go na profilu nabywcy w dniu 04.02.2026 r. – Nr 2026-OJS024-00081979.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1