2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa subskrypcji dla Oprogramowania Atlassian wraz ze Wsparciem Technicznym Producenta oraz usługami świadczenia godzin eksperckich w ramach prawa opcji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji dla Oprogramowania Atlassian wraz ze Wsparciem Technicznym Producenta oraz usługami świadczenia godzin eksperckich w ramach prawa opcji 2. Zamówienie zostało podzielone na zamówienie podstawowe oraz prawo opcji: 2.1. Zamówienie podstawowe: dostawa Subskrypcji, obejmującej produkty wyszczególnione w Tabeli nr 1, w pkt 5.1 Rozdziału II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia wraz ze Wsparciem Technicznym Producenta, 2.2. Zamówienie w ramach opcji: zapewnienie w ramach godzin eksperckich: Wsparcia Technicznego Wykonawcy i szkoleń z narzędzi Atlassian, o których mowa w pkt 6 Rozdziału II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 6. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 7. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 9. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 507) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 10. Zamówienie podstawowe należy zrealizować w poniżej wskazanych terminach, tj.: 10.1. dostawa Subskrypcji, o których mowa w pkt. 5.1 Rozdziału II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, w terminie 5 Dni Roboczych od dnia zawarcia Umowy, 10.2. udzielenie Subskrypcji i zapewnienie Wsparcia Technicznego Producenta nastąpi od daty wskazanej w Tabeli nr 1 w kolumnie „Bieżąca data końca wsparcia” i będzie obowiązywać do dnia 27.06.2026, zgodnie z Tabelą nr 1 kolumna „Data, do której mają obowiązywać Subskrypcje”. Dla nowych produktów, wskazanych w Tabeli numer 1, Subskrypcje i zapewnienie Wsparcia Technicznego Producenta będzie obowiązywać od daty dostawy, potwierdzonej w Protokole Odbioru, do dnia 27.06.2026. W przypadku zawarcia Umowy po upływie bieżącej daty końca wsparcia, wskazanej w Tabeli numer 1, dla danego produktu, Subskrypcja i zapewnienie Wsparcia Technicznego Producenta dla tego produktu będzie obowiązywać od daty dostawy, potwierdzonej w Protokole Odbioru, i trwać będzie do dnia 27.06.2026. 11. W ramach opcji Wykonawca zobowiązany jest zapewnić Zamawiającemu możliwość korzystania z Godzin eksperckich na wyłączne Zlecenie Zamawiającego – do końca okresu Wsparcia Technicznego Producenta wskazanego w pkt. 10.2. powyżej, 12. Termin realizacji godzin eksperckich: 12.1. w zakresie świadczenia Wsparcia Technicznego Wykonawcy - rozpoczęcie realizacji usługi w terminie 1 Dnia Roboczego w formule zdalnej lub 2 Dni Roboczych w formule stacjonarnej, od daty zlecenia; 12.2. w zakresie świadczenia szkoleń z narzędzi Atlassian - rozpoczęcie szkolenia w ciągu 10 Dni Roboczych od daty zlecenia, w formule zdalnej lub w formule stacjonarnej.
Vorherige Bekanntmachung: 258873-2025
Interne Kennung: COI-ZAK.262.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z OPZ