See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu serwerowego, licencji na oprogramowanie serwerowe oraz odnowienie wsparcia technicznego dla posiadanych urządzeń.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowego, licencji na oprogramowanie serwerowe oraz odnowienie wsparcia technicznego dla posiadanych urządzeń. Zamawiający podzielił zamówienie na trzy części. Część nr 1 zamówienia - Dostawa serwerów wraz ze wsparciem producenta oraz licencji na oprogramowanie serwerowe. Część nr 2 zamówienia - Dostawa biblioteki taśmowej typu LTO-9 wraz z wdrożeniem oraz serwisem gwarancyjnym producenta. Część nr 3 zamówienia - Rozbudowa posiadanych deduplikatorów Quantum oraz przedłużenie wsparcia. Wszędzie tam, gdzie przedmiot zamówienia jest opisany poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych, pod warunkiem, że będą one posiadały, co najmniej takie same lub lepsze parametry techniczne i funkcjonalne wskazane w SWZ i nie obniżą określonych w SWZ standardów. W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje produkty równoważne, zobowiązany jest wykonać i załączyć do oferty zestawienie wszystkich zaproponowanych elementów równoważnych i wykazać ich równoważność w stosunku do elementów opisanych w SWZ. Szczegóły dotyczące równoważności znajdują się w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony odpowiednio w Załączniku nr 1A do SWZ w zakresie części nr 1 zamówienia, w Załączniku nr 1B do SWZ w zakresie części nr 2 zamówienia, w Załączniku nr 1C do SWZ w zakresie części nr 3 zamówienia, natomiast warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone odpowiednio w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2A do SWZ w zakresie części nr 1 zamówienia, w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2B do SWZ w zakresie części nr 2 zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2C do SWZ w zakresie części nr 3 zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 744360-2025
Interne Kennung: DAZ/ZP/9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy o 5 dni niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie. Zamówienie zostało podzielone na 3 części.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48625000 Betriebssysteme für offene Systeme, 72611000 Technische Computerunterstützung, 30233160 Streamer-Laufwerk, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa serwerów wraz ze wsparciem producenta oraz licencji na oprogramowanie serwerowe.
Beschreibung: Przedmiotem części nr 1 zamówienia w jest: a) dostawa 4 sztuk serwerów wraz z udzieleniem gwarancji producenta (minimum 48 miesięcy) oraz zapewnieniem świadczenia usługi wsparcia technicznego producenta (minimum 48 miesięcy); b) dostawa licencji Windows Server Datacenter (48-core) wraz z pakietem Software Assurance lub równoważnych na okres 36 miesięcy; c) dostawa pakietu Software Assurance lub rozwiązania równoważnego na okres 36 miesięcy dla posiadanych przez Zamawiającego licencji: R18-01853 – Win Server User CALSA – 7 sztuk, R18-01848 – Win Server Dev CALSA – 70 sztuk, 7NQ-00184 – SQL Server Std Core 2 LSA – 4 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ, natomiast warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia - Dostawa serwerów wraz ze wsparciem producenta oraz licencji na oprogramowanie serwerowe.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48625000 Betriebssysteme für offene Systeme, 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa biblioteki taśmowej typu LTO-9 wraz z wdrożeniem oraz serwisem gwarancyjnym producenta.
Beschreibung: Przedmiotem części nr 2 zamówienia jest dostawa i wdrożenie biblioteki taśmowej typu LTO-9 w tym udzielenie licencji na niezbędne oprogramowanie do obsługi i zarządzania urządzeniem oraz zapewnienie przez Wykonawcę świadczenia gwarancji oraz serwisu gwarancyjnego producenta przez okres minimum 48 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1B do SWZ, natomiast warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia - Dostawa biblioteki taśmowej typu LTO-9 wraz z wdrożeniem oraz serwisem gwarancyjnym producenta.
Haupteinstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0003
Titel: Rozbudowa posiadanych deduplikatorów Quantum oraz przedłużenie wsparcia.
Beschreibung: Przedmiotem części nr 3 zamówienia rozbudowa posiadanych przez Zamawiającego dwóch deduplikatorów Quantum o dodatkową pojemność (minimum dodatkowe 72 TB na każdym z dwóch posiadanych deduplikatorów), zwiększenie licencji wieczystej o dodatkową pojemność na każdym z dwóch posiadanych deduplikatorów oraz zapewnienie świadczenia usługi wsparcia technicznego producenta na okres 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1C do SWZ, natomiast warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2C do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3 zamówienia - Rozbudowa posiadanych deduplikatorów Quantum oraz przedłużenie wsparcia.
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72514200 Anlagenverwaltung für die Computersystementwicklung, 72611000 Technische Computerunterstützung