2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie autobusowych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym w systemie komunikacji miejskiej na liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej obejmujących obszar Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju na terenie Marklowic, Mszany, Pszowa, Radlina, Rydułtów i gmin ościennych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie autobusowych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym w systemie komunikacji miejskiej na liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej obejmujących obszar Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju na terenie Marklowic, Mszany, Pszowa, Radlina, Rydułtów i gmin ościennych. Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części ze względu na wzrost kosztów wykonania zamówienia. Zamawiający jest zobowiązany do stosowania ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych (spełnienie wymogu minimalnego udziału autobusów elektrycznych we flocie autobusowej). Podział zamówienia spowoduje brak możliwości wykonania optymalizacji w zakresie rozplanowania pracy przewozowej dla poszczególnych kierowców, a tym samym przyczyni się do potrzeby wymagania większej ilości autobusów, co przełoży się bezpośrednio na większą wartość zamówienia. Dodatkowo wykonywanie usług autobusami elektrycznymi przez więcej niż jednego Wykonawcę może się przyczynić do większych kosztów dotyczących obsługi zajezdni i infrastruktury ładowania autobusów. Przewidywany roczny zakres rzeczowy bez dojazdów z zajezdni do przystanku początkowego i zjazdów do zajezdni z przystanku końcowego wynosi około 1 057 118,4 km. Łącznie za cały okres (na dzień podpisania umowy) planowane jest 8 456 947,1 km.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie autobusowych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym w systemie komunikacji miejskiej na liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej obejmujących obszar Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju na terenie Marklowic, Mszany, Pszowa, Radlina, Rydułtów i gmin ościennych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie autobusowych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym w systemie komunikacji miejskiej na liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej obejmujących obszar Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju na terenie Marklowic, Mszany, Pszowa, Radlina, Rydułtów i gmin ościennych. Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części ze względu na wzrost kosztów wykonania zamówienia. Zamawiający jest zobowiązany do stosowania ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych (spełnienie wymogu minimalnego udziału autobusów elektrycznych we flocie autobusowej). Podział zamówienia spowoduje brak możliwości wykonania optymalizacji w zakresie rozplanowania pracy przewozowej dla poszczególnych kierowców, a tym samym przyczyni się do potrzeby wymagania większej ilości autobusów, co przełoży się bezpośrednio na większą wartość zamówienia. Dodatkowo wykonywanie usług autobusami elektrycznymi przez więcej niż jednego Wykonawcę może się przyczynić do większych kosztów dotyczących obsługi zajezdni i infrastruktury ładowania autobusów. Przewidywany roczny zakres rzeczowy bez dojazdów z zajezdni do przystanku początkowego i zjazdów do zajezdni z przystanku końcowego wynosi około 1 057 118,4 km. Łącznie za cały okres (na dzień podpisania umowy) planowane jest 8 456 947,1 km. Do wyszacowania wartości usługi zostały załączone projektowe rozkłady jazdy, stanowiące Załącznik nr 2 do umowy – Rozkład jazdy linii komunikacyjnych, w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekt umowy z załącznikami. Rozkład jazdy poszczególnych linii autobusowych przedstawia Załącznik nr 2 do umowy – Rozkład jazdy linii komunikacyjnych, w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekt umowy z załącznikami, ponieważ rozkład jazdy podlega ciągłej modyfikacji, aktualne rozkłady jazdy obowiązujące od dnia rozpoczęcia usługi zostaną przekazane Wykonawcy w dniu podpisania umowy.
Interne Kennung: MZK/05/POK/02/2026