See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja obozów przyrodniczo-plastycznych nad Morzem Bałtyckim, w górach Polski, obozów edukacyjno-rekreacyjnych nad Morzem Bałtyckim, Pojezierzu Mazurskim lub Pomorskim lub Wielkopolskim dla dzieci i młodzieży oraz obozu edukacyjno - turystycznego w Chorwacji połączonego z poznawaniem kultury i historii regionu dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów z terenu Gminy Kleszczów w 2026 r.
Beschreibung: Pełna nazwa zamówienia: Organizacja obozów przyrodniczo-plastycznych nad Morzem Bałtyckim, w górach Polski, obozów edukacyjno-rekreacyjnych nad Morzem Bałtyckim, Pojezierzu Mazurskim lub Pomorskim lub Wielkopolskim dla dzieci i młodzieży oraz obozu edukacyjno - turystycznego w Chorwacji połączonego z poznawaniem kultury i historii regionu dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów z terenu Gminy Kleszczów w 2026 roku z podziałem na 8 zadań. 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi, obejmującej swym zakresem organizację obozów przyrodniczo-plastycznych nad Morzem Bałtyckim, w górach Polski, obozów edukacyjno-rekreacyjnych nad Morzem Bałtyckim, Pojezierzu Mazurskim lub Pomorskim lub Wielkopolskim dla dzieci i młodzieży oraz obozu edukacyjno - turystycznego w Chorwacji połączonego z poznawaniem kultury i historii regionu dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów z terenu Gminy Kleszczów w 2026 roku z podziałem na 8 zadań. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą dowolnie wybraną przez siebie części (zadanie). Zamawiający nie ogranicza liczby części (zadań), na które może złożyć ofertę jeden Wykonawca. Złożona oferta musi obejmować wszystkie wymagania dla danej Części tj. całość zamówienia wskazanego w SWZ oraz Załączniku nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części (zadań), na które może być zawarta umowa z jednym z Wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 133045-2026
Interne Kennung: ZPI.3411.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust 1 Pzp (tj. tzw. Procedura odwrócona). Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2. Wobec powyższego, Wykonawca wraz z ofertą składa oświadczenie JEDZ – Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Badanie i ocena złożonego oświadczenia będzie dotyczyła tylko Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zgodnie z przyjętymi kryteriami oceny ofert. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 2 składa każdy z Wykonawców. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w niniejszym ogłoszeniu oraz SWZ. 4. JEDZ sporządza odrębnie: a) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, b) Podmiot trzeci na potencjał którego powołuje się Wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy, Podmiotu trzeciego, oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub odpowiednio warunek udziału w postępowaniu jest spełniony poprzez powołanie się na potencjał Podmiotu trzeciego. 5. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ (kryteria kwalifikacji). 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Dla przedmiotowego postępowania Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Organizacja 10-dniowego (9 noclegów) obozu przyrodniczo – plastyczny „Artystyczne rozmaitości” dla uczniów szkół podstawowych z klas I-III, dla 87 osób w jednym turnusie w okresie między 27.06.2026 roku a 31.07.2026 roku nad Morzem Bałtyckim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja 10-dniowego (9 noclegów) obozu przyrodniczo – plastyczny „Artystyczne rozmaitości” dla uczniów szkół podstawowych z klas I-III, dla 87 osób w jednym turnusie w okresie między 27.06.2026 roku a 31.07.2026 roku nad Morzem Bałtyckim. Uwaga: Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 10 w godzinach porannych, powrót do Kleszczowa, w dniu 10, w godzinach wieczornych. Uwaga dotycząca wszystkich części! W przypadku składnia oferty na dwie lub większą liczbę części w tym samym terminie i obiekcie hotelarskim, oferowane miejsce wypoczynku (obiekt hotelarski) winno posiadać co najmniej liczbę miejsc noclegowych będących sumą liczby uczestników oraz kadry (kierownika, pielęgniarki, wychowawców oraz przedstawiciela Zamawiającego), we wszystkich częściach, na które składana jest oferta częściowa. W formularzu oferty (załącznik nr 1 do SWZ, odpowiednio) należy podać: 1) oferowany przez wykonawcę termin realizacji obozu/turnusu dla danego zadania, do którego wykonawca przystępuje (Część/Zadanie 1-8), 2) sugerowaną godzinę wyjazdu w dniu pierwszym z Kleszczowa (dotyczy Części/Zadania 6, 7, 8), aby w dniu drugim w godzinach południowych dojechać do miejsca docelowego w Chorwacji. Z uwagi na to, iż w latach poprzednich kilkukrotnie były organizowane obozy dla dzieci i młodzieży w danych lokalizacjach, Zamawiający wyłącza możliwość zorganizowania tam swoich obozów, tj.: Gmin: Masłów, Mielno, Władysławowo. 3. Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia do Części 1-8 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Organizacja 7-dniowego (6 noclegów) obozu przyrodniczo-plastycznego „Artystyczne rozmaitości” dla uczniów szkół podstawowych z klas I-III, dla 62 osób w jednym turnusie w okresie między 27.06.2026 roku a 31.07.2026 roku w górach Polski z wyłączeniem Gminy Masłów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja 7-dniowego (6 noclegów) obozu przyrodniczo-plastycznego „Artystyczne rozmaitości” dla uczniów szkół podstawowych z klas I-III, dla 62 osób w jednym turnusie w okresie między 27.06.2026 roku a 31.07.2026 roku w górach Polski z wyłączeniem Gminy Masłów. Uwaga: Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 7 w godzinach porannych lub południowych, powrót do Kleszczowa, w dniu 7, w godzinach wieczornych. Uwaga dotycząca wszystkich części! W przypadku składnia oferty na dwie lub większą liczbę części w tym samym terminie i obiekcie hotelarskim, oferowane miejsce wypoczynku (obiekt hotelarski) winno posiadać co najmniej liczbę miejsc noclegowych będących sumą liczby uczestników oraz kadry (kierownika, pielęgniarki, wychowawców oraz przedstawiciela Zamawiającego), we wszystkich częściach, na które składana jest oferta częściowa. W formularzu oferty (załącznik nr 1 do SWZ, odpowiednio) należy podać: 1) oferowany przez wykonawcę termin realizacji obozu/turnusu dla danego zadania, do którego wykonawca przystępuje (Część/Zadanie 1-8), 2) sugerowaną godzinę wyjazdu w dniu pierwszym z Kleszczowa (dotyczy Części/Zadania 6, 7, 8), aby w dniu drugim w godzinach południowych dojechać do miejsca docelowego w Chorwacji. Z uwagi na to, iż w latach poprzednich kilkukrotnie były organizowane obozy dla dzieci i młodzieży w danych lokalizacjach, Zamawiający wyłącza możliwość zorganizowania tam swoich obozów, tj.: Gmin: Masłów, Mielno, Władysławowo. 3. Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia do Części 1-8 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Organizacja 10-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-rekreacyjny „Artystyczne rozmaitości” dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI, dla 109 osób w jednym lub dwóch turnusach (jeden turnus 51 osób, drugi turnus 58 osób) w okresie między 27.06.2026 roku a 31.07.2026 roku nad Morzem Bałtyckim z wyłączeniem Gminy Mielno i Gminy Władysławowo.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja 10-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-rekreacyjny „Artystyczne rozmaitości” dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI, dla 109 osób w jednym lub dwóch turnusach (jeden turnus 51 osób, drugi turnus 58 osób) w okresie między 27.06.2026 roku a 31.07.2026 roku nad Morzem Bałtyckim z wyłączeniem Gminy Mielno i Gminy Władysławowo. Uwaga: Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 10 w godzinach porannych, powrót do Kleszczowa, w dniu 10, w godzinach wieczornych. W przypadku podziału na turnusy obóz należy zorganizować w tej samej miejscowości w tym samym obiekcie, z tym samym programem obowiązkowym i dodatkowym. Uwaga dotycząca wszystkich części! Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 10 w godzinach porannych, powrót do Kleszczowa, w dniu 10, w godzinach wieczornych. W przypadku podziału na turnusy obóz należy zorganizować w tej samej miejscowości w tym samym obiekcie, z tym samym programem obowiązkowym i dodatkowym. W formularzu oferty (załącznik nr 1 do SWZ, odpowiednio) należy podać: 1) oferowany przez wykonawcę termin realizacji obozu/turnusu dla danego zadania, do którego wykonawca przystępuje (Część/Zadanie 1-8), 2) sugerowaną godzinę wyjazdu w dniu pierwszym z Kleszczowa (dotyczy Części/Zadania 6, 7, 8), aby w dniu drugim w godzinach południowych dojechać do miejsca docelowego w Chorwacji. Z uwagi na to, iż w latach poprzednich kilkukrotnie były organizowane obozy dla dzieci i młodzieży w danych lokalizacjach, Zamawiający wyłącza możliwość zorganizowania tam swoich obozów, tj.: Gmin: Masłów, Mielno, Władysławowo. 3. Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia do Części 1-8 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Organizacja 10-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-rekreacyjnego „Artystyczne rozmaitości” dla uczniów szkół podstawowych z klas VII-VIII, dla 103 osób w jednym lub dwóch turnusach (jeden turnus 56 osób, drugi turnus 47 osób) w okresie między 27.06.2026 roku a 31.07.2026 roku nad Morzem Bałtyckim z wyłączeniem Gminy Mielno i Gminy Władysławowo.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja 10-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-rekreacyjnego „Artystyczne rozmaitości” dla uczniów szkół podstawowych z klas VII-VIII, dla 103 osób w jednym lub dwóch turnusach (jeden turnus 56 osób, drugi turnus 47 osób) w okresie między 27.06.2026 roku a 31.07.2026 roku nad Morzem Bałtyckim z wyłączeniem Gminy Mielno i Gminy Władysławowo. Uwaga: Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 10 w godzinach porannych, powrót do Kleszczowa, w dniu 10, w godzinach wieczornych. W przypadku podziału na turnusy obóz należy zorganizować w tej samej miejscowości w tym samym obiekcie, z tym samym programem obowiązkowym i dodatkowym. Uwaga dotycząca wszystkich części! Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 10 w godzinach porannych, powrót do Kleszczowa, w dniu 10, w godzinach wieczornych. W przypadku podziału na turnusy obóz należy zorganizować w tej samej miejscowości w tym samym obiekcie, z tym samym programem obowiązkowym i dodatkowym. W formularzu oferty (załącznik nr 1 do SWZ, odpowiednio) należy podać: 1) oferowany przez wykonawcę termin realizacji obozu/turnusu dla danego zadania, do którego wykonawca przystępuje (Część/Zadanie 1-8), 2) sugerowaną godzinę wyjazdu w dniu pierwszym z Kleszczowa (dotyczy Części/Zadania 6, 7, 8), aby w dniu drugim w godzinach południowych dojechać do miejsca docelowego w Chorwacji. Z uwagi na to, iż w latach poprzednich kilkukrotnie były organizowane obozy dla dzieci i młodzieży w danych lokalizacjach, Zamawiający wyłącza możliwość zorganizowania tam swoich obozów, tj.: Gmin: Masłów, Mielno, Władysławowo. 3. Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia do Części 1-8 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Organizacja 10-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-rekreacyjnego z elementami survivalu dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VIII, dla 66 osób w jednym turnusie w okresie między 27.06.2026 roku a 31.07.2026 roku na Pojezierzu Mazurskim lub Pomorskim lub Wielkopolskim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja 10-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-rekreacyjnego z elementami survivalu dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VIII, dla 66 osób w jednym turnusie w okresie między 27.06.2026 roku a 31.07.2026 roku na Pojezierzu Mazurskim lub Pomorskim lub Wielkopolskim. Uwaga: Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 10 w godzinach porannych, powrót do Kleszczowa, w dniu 10, w godzinach wieczornych. Uwaga dotycząca wszystkich części! Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 10 w godzinach porannych, powrót do Kleszczowa, w dniu 10, w godzinach wieczornych. W przypadku podziału na turnusy obóz należy zorganizować w tej samej miejscowości w tym samym obiekcie, z tym samym programem obowiązkowym i dodatkowym. W formularzu oferty (załącznik nr 1 do SWZ, odpowiednio) należy podać: 1) oferowany przez wykonawcę termin realizacji obozu/turnusu dla danego zadania, do którego wykonawca przystępuje (Część/Zadanie 1-8), 2) sugerowaną godzinę wyjazdu w dniu pierwszym z Kleszczowa (dotyczy Części/Zadania 6, 7, 8), aby w dniu drugim w godzinach południowych dojechać do miejsca docelowego w Chorwacji. Z uwagi na to, iż w latach poprzednich kilkukrotnie były organizowane obozy dla dzieci i młodzieży w danych lokalizacjach, Zamawiający wyłącza możliwość zorganizowania tam swoich obozów, tj.: Gmin: Masłów, Mielno, Władysławowo. 3. Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia do Części 1-8 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: Organizacja 12-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-turystycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów (osoby niepełnoletnie i pełnoletnie), połączony z poznawaniem kultury i historii regionu dla 68 osób w jednym turnusie w okresie między 01.08.2026 roku a 30.08.2026 roku w Chorwacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja 12-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-turystycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów (osoby niepełnoletnie i pełnoletnie), połączony z poznawaniem kultury i historii regionu dla 68 osób w jednym turnusie w okresie między 01.08.2026 roku a 30.08.2026 roku w Chorwacji. Uwaga: Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1, dojazd na miejsce obozu w dniu 2 w godzinach popołudniowych, wyjazd z miejsca obozu w dniu 11, powrót do Kleszczowa, w dniu 12 w godzinach popołudniowych. Uwaga dotycząca wszystkich części! Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 10 w godzinach porannych, powrót do Kleszczowa, w dniu 10, w godzinach wieczornych. W przypadku podziału na turnusy obóz należy zorganizować w tej samej miejscowości w tym samym obiekcie, z tym samym programem obowiązkowym i dodatkowym. W formularzu oferty (załącznik nr 1 do SWZ, odpowiednio) należy podać: 1) oferowany przez wykonawcę termin realizacji obozu/turnusu dla danego zadania, do którego wykonawca przystępuje (Część/Zadanie 1-8), 2) sugerowaną godzinę wyjazdu w dniu pierwszym z Kleszczowa (dotyczy Części/Zadania 6, 7, 8), aby w dniu drugim w godzinach południowych dojechać do miejsca docelowego w Chorwacji. Z uwagi na to, iż w latach poprzednich kilkukrotnie były organizowane obozy dla dzieci i młodzieży w danych lokalizacjach, Zamawiający wyłącza możliwość zorganizowania tam swoich obozów, tj.: Gmin: Masłów, Mielno, Władysławowo. 3. Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia do Części 1-8 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Organizacja 12-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-turystycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów (osoby niepełnoletnie), połączonego z poznawaniem kultury i historii regionu dla 63 osób w jednym turnusie w okresie między 01.08.2026 roku a 30.08.2026 roku w Chorwacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja 12-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-turystycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów (osoby niepełnoletnie), połączonego z poznawaniem kultury i historii regionu dla 63 osób w jednym turnusie w okresie między 01.08.2026 roku a 30.08.2026 roku w Chorwacji. Uwaga: Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1, dojazd na miejsce obozu w dniu 2 w godzinach popołudniowych, wyjazd z miejsca obozu w dniu 11, powrót do Kleszczowa, w dniu 12 w godzinach popołudniowych. Uwaga dotycząca wszystkich części! Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 10 w godzinach porannych, powrót do Kleszczowa, w dniu 10, w godzinach wieczornych. W przypadku podziału na turnusy obóz należy zorganizować w tej samej miejscowości w tym samym obiekcie, z tym samym programem obowiązkowym i dodatkowym. W formularzu oferty (załącznik nr 1 do SWZ, odpowiednio) należy podać: 1) oferowany przez wykonawcę termin realizacji obozu/turnusu dla danego zadania, do którego wykonawca przystępuje (Część/Zadanie 1-8), 2) sugerowaną godzinę wyjazdu w dniu pierwszym z Kleszczowa (dotyczy Części/Zadania 6, 7, 8), aby w dniu drugim w godzinach południowych dojechać do miejsca docelowego w Chorwacji. Z uwagi na to, iż w latach poprzednich kilkukrotnie były organizowane obozy dla dzieci i młodzieży w danych lokalizacjach, Zamawiający wyłącza możliwość zorganizowania tam swoich obozów, tj.: Gmin: Masłów, Mielno, Władysławowo. 3. Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia do Części 1-8 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: Organizacja 12-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-turystycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów (pełnoletnie), połączonego z poznawaniem kultury i historii regionu dla 86 osób w jednym turnusie w okresie między 01.08.2026 roku a 30.08.2026 roku w Chorwacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja 12-dniowego (9 noclegów) obozu edukacyjno-turystycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów (pełnoletnie), połączonego z poznawaniem kultury i historii regionu dla 86 osób w jednym turnusie w okresie między 01.08.2026 roku a 30.08.2026 roku w Chorwacji. Uwaga: Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1, dojazd na miejsce obozu w dniu 2 w godzinach popołudniowych, wyjazd z miejsca obozu w dniu 11, powrót do Kleszczowa, w dniu 12 w godzinach popołudniowych. Uwaga dotycząca wszystkich części! Zamawiający wymaga, aby wyjazd uczestników z Kleszczowa miał miejsce w dniu 1 w godzinach porannych, dojazd na miejsce obozu w dniu 1, wyjazd z miejsca obozu w dniu 10 w godzinach porannych, powrót do Kleszczowa, w dniu 10, w godzinach wieczornych. W przypadku podziału na turnusy obóz należy zorganizować w tej samej miejscowości w tym samym obiekcie, z tym samym programem obowiązkowym i dodatkowym. W formularzu oferty (załącznik nr 1 do SWZ, odpowiednio) należy podać: 1) oferowany przez wykonawcę termin realizacji obozu/turnusu dla danego zadania, do którego wykonawca przystępuje (Część/Zadanie 1-8), 2) sugerowaną godzinę wyjazdu w dniu pierwszym z Kleszczowa (dotyczy Części/Zadania 6, 7, 8), aby w dniu drugim w godzinach południowych dojechać do miejsca docelowego w Chorwacji. Z uwagi na to, iż w latach poprzednich kilkukrotnie były organizowane obozy dla dzieci i młodzieży w danych lokalizacjach, Zamawiający wyłącza możliwość zorganizowania tam swoich obozów, tj.: Gmin: Masłów, Mielno, Władysławowo. 3. Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia do Części 1-8 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 8