2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrische veegwagen gemeente Eersel
Beschreibung: Zorgen dat de buitendienst van de gemeente Eersel goed is uitgerust om de werkzaamheden uit te voeren. Het doel is om de veegwerkzaamheden volledig in eigen beheer uit te voeren. Dit maakt het mogelijk om sneller te schakelen, flexibel op te treden en niet langer afhankelijk te zijn van de planning van derden. Hierdoor kan gedurende 53 weken per jaar adequaat en direct worden gehandeld.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000