2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groengaskwaliteit
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het uitvoeren van gerichte steekproeven, maandelijkse ruikbaarheidscontroles en duurmetingen in het kader van de controle op de kwaliteit van groengas. € 22.535.100,-- voor werkgebied/perceel 1; € 14.191.000,-- voor werkgebied/perceel 2; € 12.502.200,-- voor werkgebied/perceel 3.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
2. Procedure
Procedure
Title: Groengaskwaliteit
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65200000 Gas distribution and related services