2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA KRUSZYWA, PŁYT DROGOWYCH ORAZ PREFABRYKATÓW BETONOWYCH NA RZECZ 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W 2026 R., Z PODZIAŁEM NA DWA ZADANIA.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa, płyt drogowych i prefabrykatów betonowych według asortymentu i ilości podanych w zestawieniach cenowych. Towar musi być dopuszczony do powszechnego stosowania zgodnie z obowiązującym Prawem, na podstawie certyfikatów zgodności oraz aprobat technicznych. Wymagany termin realizacji dostaw - według zasad ustalonych w umowie, zgodnie ze złożoną ofertą. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 40/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113000 Straßenbaumaterialien, 44114200 Betonerzeugnisse, 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1:DOSTAWA KRUSZYWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa zgodnie z ilością wskazaną w zestawieniu cenowym, do magazynów na terenie województwa Warmińsko - Mazurskiego. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach opcji w okresie obowiązywania umowy, poprzez rozszerzenie zamówienia podstawowego o dodatkowe zamówienie opcjonalne. Ilości wskazane zostały w zestawieniu cenowym. Zamawiający skorzysta z tego prawa w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówienia objętego prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2: DOSTAWA PŁYT DROGOWYCH I PREFABRYKATÓW BETONOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt drogowych i prefabrykatów betonowych zgodnie z ilością wskazaną w zestawieniu cenowym, do magazynów na terenie województwa Warmińsko - Mazurskiego. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113000 Straßenbaumaterialien, 44114200 Betonerzeugnisse