2. Verfahren
Verfahren
Titel: STAVEBNÍ ÚPRAVY JÍDELNY ZÁKLADNÍ ŠKOLY F.L. ČELAKOVSKÉHO, Chelčického čp. 555, Strakonice – MODERNIZACE KUCHYNĚ – dodávka gastro vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání a instalaci gastro technologie v místě plnění, přičemž bližší podrobnosti a přesná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2 této ZD, kterou je technická specifikace (dále rovněž jen „Technická specifikace“) a v příloze č. 3 této ZD, kterou jsou obchodní podmínky ve formě závazného návrhu kupní smlouvy. Bude zachována stávající kapacita gastronomického provozu tj. cca 350 jídel v poledne pro 1.stupeň ZŠ včetně cca 40 dospělých. Nepředpokládá se s expedicí jídla. Veškeré pokrmy budou vydávány v rámci výdeje jídel ve školní jídelně popř. do jídlonosičů. Návrh technologického a vnitřního vybavení kuchyně, uvedený v Technické specifikaci, vychází z provozních požadavků na jednotlivé pracovní úseky a je odsouhlasen zástupci uživatele.
Interne Kennung: 2026_gastro
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení je zahájeno odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení do TED a VVZ. Zadavatel neuveřejnil předběžné oznámení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39221180 Küchenutensilien, 39711130 Kühlschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku a. Kupující si v souladu s ust. § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v prodloužení doby plnění Prodávajícího o dobu, po kterou trvá překážka, bránící Prodávajícímu v řádném plnění smlouvy. Překážkami způsobilými změnit závazek dle tohoto ustanovení smlouvy jsou překážky: i. v prodloužení doby zadávacího řízení, jež má za důsledek nemožnost splnění předmětu plnění v původním termínu, pokud toto prodloužení není způsobeno vinou Prodávajícího z důvodu jeho nespolupráce s Kupujícím jako zadavatelem, ii. ve stavební nepřipravenosti místa plnění.