2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koffiemachines en bijbehorende ingrediënten
Beschreibung: De Veluwse Onderwijsgroep is op zoek naar een leverancier voor de koop en huur van koffiemachines die gefaseerd geplaatst moeten worden wanneer de huidige overeenkomsten aflopen. Dit omvat ook de levering van ingrediënten voor deze nieuwe koffiemachines en voor de bestaande koffiemachines (zoals filterapparaten en containermachines) waarvoor geen verplichte afnamecontracten bestaan. In de afgelopen jaren is jaarlijks gemiddeld € 120.000,- excl. BTW aan koffiemachines en bijbehorende ingrediënten uitgegeven. Deze informatie is slechts ter indicatie. Hieraan kunnen door de inschrijver geen rechten en/of plichten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15861000 Kaffee
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Koffiemachines en bijbehordende ingrediënten
Beschreibung: 1 Perceel
Interne Kennung: 1