368642-2026 - Ergebnis
Tschechien – Andere Dienste – Podkovářské služby pro rok 2026-2029 hřebčín Slatiňany
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodkovářské služby pro rok 2026-2029 hřebčín Slatiňany
BeschreibungJedná se o běžnou podkovářskou péči o koně chované zadavatelem na základě plánu pravidelné podkovářské péče.
Interne KennungVZ 36/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení dle § 56 a 57 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále též „ZZVZ“)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelKování
BeschreibungDodavatel se zavazuje vyvíjet v souladu s platnými právními předpisy na svůj náklad a odpovědnost a v souladu s pokyny objednatele a na místech objednatelem určených veškerou potřebnou činnost v oblasti podkovářských služeb spočívajících zejména v kování koní objednatele
Interne KennungVZ 36/2025 - 1. část
LosLOT-0002
Titelkorektury
Interne KennungVZ 36/2025 - 2.část