2. Verfahren
Verfahren
Titel: „V 00826 – projektová dokumentace pro provedení stavby – Areál UP Bučovice"
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou služby – zpracování projektové dokumentace ve stupni projektová dokumentace pro provádění stavby včetně výkazu výměr v rozsahu a za podmínek definovaných vyhláškou č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, a vyhláškou č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, veškeré související inženýrské činnosti, součinnost při zadávání veřejné zakázky na výběr zhotovitele stavebních prací, a autorský dozor v průběhu realizace stavebních prací v rámci projektu Areál UP Bučovice, v rozsahu stanoveném dokumentací pro vydání stavebního povolení zpracovanou sdružením Ateliér DPK, s.r.o., se sídlem Šumavská 416/15, 602 00 Brno, IČO: 25348817 - MAAUS s.r.o., se sídlem Vrchlického sad 1963/6, Černá Pole, 602 00 Brno, IČO: 06913111, hlavní projektant Ing. Luděk Rohovský, ČKAIT 1005096 a Ing. arch. Miroslava Zadražilová, ČKA 04884, a další viz projektová dokumentace (dále jen „projektová dokumentace“), která je přílohou č. 4 zadávací dokumentace a způsobem a za podmínek dle smlouvy o dílo, která je přílohou č. 3 zadávací dokumentace. Předpokládaná hodnota investičních výdajů projektu je cca 178,65 mil Kč bez DPH. Dokumentace bude členěna na stavební objekty dle DSP, respektive může být požadována úprava dle požadavků pravidel poskytovatele dotace IROP (žádáno bude z Integrovaného regionálního operačního programu). Předmětem zakázky nebudou stavební objekty dle DSP: SO 703 Kavárna, SO 704 Multifunkční hřiště a SO 705 Zázemí hřiště.
Interne Kennung: V 00826
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001