2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrale advies- en ingenieursdiensten assetmanagement
Beschreibung: Deze publicatie vervangt de eerder gepubliceerde vooraankondiging met referentie TN489038. Dit vanwege een wijziging in de planning rondom de publicatie van de aanbestedingsdocumenten. Havenbedrijf Moerdijk is voornemens om in augustus 2025 de aankondiging van de openbare aanbestedingsprocedure te publiceren voor integrale advies- en ingenieursdiensten assetmanagement. De opdracht betreft het gezamenlijk invulling geven aan de rol Asset Manager voor het volledige programma van Infrastructuur & Beheer. Havenbedrijf Moerdijk verdeelt de opdracht in twee logisch geclusterde domeinen. Het domein droog bestaat uit de disciplines Droog, Kabels- en Leidingen en Spoor (hierna: AM-Droog). Het domein nat bestaat uit de disciplines Nat, Riolering & Waterhuishouding en Baggeren (hierna: AM-Nat). De geraamde waarde van de overeenkomst voor de discipline droog bedraagt € 6.480.000,- en voor de discipline nat € 6.288.000,-, allebei exclusief btw. In totaal bedraagt de geraamde waarde € 12.768.000.
Interne Kennung: Deze aanbesteding vervangt de eerder gepubliceerde vooraankondiging met referentie TN489038. Dit vanwege een wijziging in de planning rondom de publicatie van de aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen