368735-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Spektrometer – Dodávka rentgenového difraktometru XRD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka rentgenového difraktometru XRD
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka rentgenového difraktometru XRD, jeho příslušenství a s tím souvisejících služeb dle technické specifikace. Rentgenový difraktometr (XRD – X-ray Diffraction) je analytický přístroj určený ke studiu struktury pevných látek pomocí interakce rentgenového záření s materiálem. Metoda je založena na difrakci rentgenového záření na krystalových rovinách materiálu, přičemž výsledný difrakční obraz poskytuje informace o krystalové struktuře, fázovém složení a dalších vlastnostech analyzovaného vzorku. Součástí systému je software pro obsluhu přístroje a sběr naměřených dat. Podrobné požadavky na předmět plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v příloze č. 1 ZD, a v příloze č. 4 ZD.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDodávka rentgenového difraktometru XRD