2. Verfahren
Verfahren
Titel: 47135 | Bouw- en woonrijp maken legeringslocatie te vliegbasis Leeuwarden
Beschreibung: - Ruimen en afvoeren van de boven- en ondergrondse infra zoals kabels & leidingen, groen, verhardingen; - Grondwerkzaamheden ten behoeve van het leggen van kabels & leidingen, funderingen ten behoeve van verhardingen en plantvakken; - Aanbrengen van ondergrondse infra zoals elektriciteit (ET), riolering, water en data; - Aanbrengen van bovengrondse infra waaronder verhardingen, groen, verlichting en overige terreininrichting. Te verwijderen ondergrondse netten: - circa 1.000 m riolering - 0 m waterleiding - 400 m ET laagspanning. Aan te leggen ondergrondse netten: - circa 650 m riolering - 50 m waterleiding - 1.000 m ET laagspanning. Te verwijderen verharding: - 7.000 m2 elementverharding. Aan te leggen verharding: - 6.500 m2 elementverharding.
Interne Kennung: 47135
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Laagste prijs
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - Ruimen en afvoeren van de boven- en ondergrondse infra zoals kabels & leidingen, groen, verhardingen; - Grondwerkzaamheden ten behoeve van het leggen van kabels & leidingen, funderingen ten behoeve van verhardingen en plantvakken; - Aanbrengen van ondergrondse infra zoals elektriciteit (ET), riolering, water en data; - Aanbrengen van bovengrondse infra waaronder verhardingen, groen, verlichting en overige terreininrichting. Te verwijderen ondergrondse netten: - circa 1.000 m riolering - 0 m waterleiding - 400 m ET laagspanning. Aan te leggen ondergrondse netten: - circa 650 m riolering - 50 m waterleiding - 1.000 m ET laagspanning. Te verwijderen verharding: - 7.000 m2 elementverharding. Aan te leggen verharding: - 6.500 m2 elementverharding. Te verwijderen groenvoorziening: nader te bepalen. Aan te leggen groenvoorziening: nader te bepalen.
Interne Kennung: 1