See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń sieciowych, serwerów i akcesoriów oraz telefonów komórkowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń sieciowych, serwerów i akcesoriów oraz telefonów komórkowych zgodnie z opisami przedmiotu zamówienia zawartymi w załącznikach nr: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h, 1i, 1j, 1k, 1l, 1ł, 1m, 1n , 1o oraz na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 12/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 32250000 Mobilfunkgeräte, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30234000 Speichermedien, 31711300 Elektronische Zeiterfassungssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych do systemu SWP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych do systemu SWP
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 1
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa serwerów - Typ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów - Typ 1
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 2
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych - Typ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych - Typ 1
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 3
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa telefonów komórkowych z akcesoriami - Typ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa telefonów komórkowych z akcesoriami - Typ 1
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 4
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa telefonów komórkowych z akcesoriami - Typ 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa telefonów komórkowych z akcesoriami - Typ 2
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych - Typ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych - Typ 1
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 6
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych - Typ 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych - Typ 2
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych - Typ 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych - Typ 3
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa mobilnych zestawów komputerowych - Typ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnych zestawów komputerowych - Typ 1
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 9
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa mobilnych zestawów komputerowych - Typ 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnych zestawów komputerowych - Typ 2
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa mobilnych zestawów komputerowych - Typ 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnych zestawów komputerowych - Typ 3
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych - Typ 2 i Typ 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych - Typ 2 i Typ 3
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa informatycznych nośników danych - Typ 1 i Typ 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa informatycznych nośników danych - Typ 1 i Typ 2
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 13
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa modułów sieciowych - Typ 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułów sieciowych - Typ 4
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 15
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa serwera czasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera czasu
Interne Kennung: 12/2025/ZP - część 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711300 Elektronische Zeiterfassungssysteme