368782-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Základní škola Chomutov, Školní 1480, investice do vzdělávání - nábytek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZákladní škola Chomutov, Školní 1480, investice do vzdělávání - nábytek
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, včetně montáže, nábytku pro prostory v objektu Základní školy Školní 1480 v Chomutově, související se stavebními úpravami a technickou modernizací vybraných prostor v objektu. Součástí dodávky je též doprava do místa plnění, montáž, kompletní instalace nábytku v koordinaci s dodanou technikou a provádění záručních oprav. Dodávka bude koordinována se zhotoviteli stavebních prací, s dodavatelem audiovizuální techniky a strukturované kabeláže.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionennavýšení, popřípadě snížení ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech