368799-2026 - Wettbewerb
Polen – Sicherheitssoftwarepaket – Świadczenie usług serwisowych urządzeń CISCO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług serwisowych urządzeń CISCO
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: Świadczenie usług serwisowych urządzeń CISCO. 2. Przedmiotem zamówienia jest: 2.1. zakup przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Pakietów serwisowych* z zachowaniem ciągłości dla poprzednich okresów świadczenia Pakietów serwisowych; 2.2. zakup przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Subskrypcji licencji Oprogramowania lub rozwiązania równoważnego; 2.3. Aktywacja Pakietów serwisowych przez Wykonawcę; 2.4. Aktywacja Subskrypcji licencji Oprogramowania przez Wykonawcę; 2.5. świadczenie przez Wykonawcę Usługi wsparcia certyfikowanych inżynierów integratora. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ). * Definicje pojęć użytych wielką literą znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI1-AK-241-0120/DIT/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej "ustawą", Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: Świadczenie usług serwisowych urządzeń CISCO. 2. Przedmiotem zamówienia jest: 2.1. zakup przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Pakietów serwisowych* z zachowaniem ciągłości dla poprzednich okresów świadczenia Pakietów serwisowych; 2.2. zakup przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Subskrypcji licencji Oprogramowania lub rozwiązania równoważnego; 2.3. Aktywacja Pakietów serwisowych przez Wykonawcę; 2.4. Aktywacja Subskrypcji licencji Oprogramowania przez Wykonawcę; 2.5. świadczenie przez Wykonawcę Usługi wsparcia certyfikowanych inżynierów integratora. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. * Definicje pojęć użytych wielką literą znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.