See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umów ramowych na dostawę zespołów baterii akumulatorów dla PGE Energetyka Kolejowa S.A.
Beschreibung: Zawarcie umów ramowych na dostawę zespołów baterii akumulatorów dla PGE Energetyka Kolejowa Operator
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00375/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31431000 Bleiakkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31433000 Nickel-Eisen-Akkumulatoren, 31153000 Gleichrichter, 31155000 Wechselrichter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 Zawarcie umów ramowych na dostawę zespołów baterii akumulatorów dla PGE Energetyka Kolejowa
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (zawierający przynajmniej baterię akumulatorów VRLA z konstrukcją wsporczą oraz zasilacz buforowy/prostownik i falownik) wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii - część nr 1
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00375/2025-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31433000 Nickel-Eisen-Akkumulatoren
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Zawarcie umów ramowych na dostawę zespołów baterii akumulatorów dla PGE Energetyka Kolejowa
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (zawierający przynajmniej baterię otwartą z konstrukcją wsporczą oraz zasilacz buforowy/prostownik i falownik) wraz z demontażem starych urządzeń, montażem nowych urządzeń, próbami działania i utylizacją starej baterii - CZĘŚĆ nr 2
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00375/2025-2