See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pojazdów dla jednostek OSP z terenu Gmin: Brudzew, CekówKolonia, Kraszewice, Łęka Opatowska, Sieroszewice oraz Gmin i Miast Stawiszyn i Tuliszków odpowiedzialnych za prowadzenie akcji ratowniczych i usuwanie skutków zjawisk katastrofalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę: 1) w zakresie części I zamówienia: ciężkiego samochodu ratowniczogaśniczego dla Gminy Ceków Kolonia, o specyfikacji szczegółowej określonej w załączniku nr 1.1. do SWZ, 2) w zakresie części II zamówienia: ciężkiego samochodu ratowniczogaśniczego dla Gminy Kraszewice, o specyfikacji szczegółowej określonej w załączniku nr 1.2. do SWZ, 3) w zakresie części III zamówienia: ciężkiego samochodu ratowniczogaśniczego dla Gminy Łęka Opatowska, o specyfikacji szczegółowej określonej w załączniku nr 1.3. do SWZ, 4) w zakresie części IV zamówienia: średniego samochodu ratowniczogaśniczego dla Gminy Brudzew, o specyfikacji szczegółowej określonej w załączniku nr 1.4. do SWZ, 5) w zakresie części V zamówienia: średniego samochodu ratowniczogaśniczego dla Gminy Sieroszewice, o specyfikacji szczegółowej określonej w załączniku nr 1.5. do SWZ, 6) w zakresie Części VI zamówienia: średniego samochodu ratowniczogaśniczego dla Gminy i Miasta Tuliszków, o specyfikacji szczegółowej określonej w załączniku nr. 1.6. do SWZ, 7) w zakresie Części VII zamówienia: lekkiego samochodu ratowniczogaśniczego dla Gminy i Miasta Stawiszyn, o specyfikacji szczegółowej określonej w załączniku nr 1.7. do SWZ, spełniających również wszelkie wymogi ogólne dotyczące każdego z ww. pojazdów i określone w dokumentach zamówienia (w szczególności w załączniku nr 1 oraz 2 do SWZ) oraz wymogi wyspecyfikowane wyłącznie dla konkretnej wyodrębnionej powyżej części zamówienia, wyposażonych, fabrycznie nowych i przygotowanych do używania, zwanych dalej z osobna "Pojazdem" i łącznie "Pojazdami".
Vorherige Bekanntmachung: 116128-2025
Interne Kennung: GPRiOŚ.271.2.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Gminy Ceków - Kolonia
Beschreibung: Specyfikacja szczegółowa określona jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 1.1. do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę ciężkiego samochodunratowniczo-gaśniczego dla Gminy Kraszewice
Beschreibung: Specyfikacja szczegółowa określona jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 1.2. do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Gminy Łęka Opatowska
Beschreibung: Specyfikacja szczegółowa określona jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 1.3. do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Gminy Brudzew
Beschreibung: Specyfikacja szczegółowa określona jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 1.4. do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Gminy Sieroszewice
Beschreibung: Specyfikacja szczegółowa określona jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 1.5. do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Gminy i Miasta Tuliszków
Beschreibung: Specyfikacja szczegółowa określona jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 1.6. do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Gminy i Miasta Stawiszyn
Beschreibung: Specyfikacja szczegółowa określona jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 1.7. do SWZ