2. Verfahren
Verfahren
Titel: SÚIP – Migrace IS REÚIP na online platformu D365
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: a) provedení migrace komplexního informačního systému Registru elektronizace úkonů inspekce práce (dále jen „REÚIP“ nebo „systém“) z platformy MS Dynamics 365 On premise na platformu MS Dynamics 365 online, optimalizace datových struktur a procesů REÚIP (tj. zejména komplex návrhu optimalizace), dodání, instalace a implementace veškerého potřebného softwarového vybavení na všech úrovních včetně poskytnutí všech potřebných licencí, zajištění komunikačního rozhraní (API) pro propojení s ostatními interními i externími informačními systémy zadavatele (např. s elektronickým systémem spisové služby), integrace REÚIP do prostředí zadavatele, veškeré práce spojené s realizací optimalizace systému REÚIP, migrace a validace dat, školení uživatelů REÚIP, dodání kompletní dokumentace systému v online podobě vč. aktuálních návodů pro uživatele REÚIP, ověřovací a produktivní provoz systému na dobu určitou, akceptační testování dle podmínek smlouvy na veřejnou zakázku a jejích příloh, vypracování exitového plánu (dále jen “Dílo”); b) poskytování servisních služeb, podpory systému REÚIP On premise a systému REÚIP online a pravidelných, resp. nahodilých aktualizací systému REÚIP online i po jeho nasazení a implementaci dle podmínek smlouvy na veřejnou zakázku a jejích příloh (dále jen “Servisní služby”) a c) poskytování rozvoje systému REÚIP On premise a systému REÚIP online vyžádaného objednatelem (dále jen “Rozvoj”). Předmět veřejné zakázky musí být proveden v souladu s minimálními technickými podmínkami (viz níže) a požadavky zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, včetně požadavků plynoucích z jeho prováděcí vyhlášky č. 409/2025 Sb., o bezpečnostních opatřeních poskytovatele regulované služby v režimu vyšších povinností (vyhláška o kybernetické bezpečnosti), nabídkou (vybraného) dodavatele a dalších požadavků zadavatele vzešlých z jednání o předběžných nabídkách dodavatelů, smlouvou na veřejnou zakázku [smlouva na veřejnou zakázku bude vyjednána a vyhotovena v rámci jednání o předběžných nabídkách a ukončení jednání o předběžných nabídkách a bude součástí předložení (konečných) nabídek]. Pro úplnost zadavatel uvádí, že ze samotného předmětu této veřejné zakázky vyplývá nutnost využít konkrétní řešení ve smyslu implementace výlučně systému MS Dynamics 365 online, a to z důvodu zajištění kontinuity se stávajícím řešením zadavatele. Tato výjimka splňuje podmínky ve smyslu ust. § 89 odst. 5 písm. a) ZZVZ. Blíže viz Zadávací podmínky a Výzva k podání žádostí o účast.
Interne Kennung: IS_REÚIP_migrace
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72253200 Systemunterstützung, 72246000 Systemberatung, 72320000 Datenbankdienste, 72700000 Computernetze
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: a) provedení migrace komplexního informačního systému Registru elektronizace úkonů inspekce práce (dále jen „REÚIP“ nebo „systém“) z platformy MS Dynamics 365 On premise na platformu MS Dynamics 365 online, optimalizace datových struktur a procesů REÚIP (tj. zejména komplex návrhu optimalizace), dodání, instalace a implementace veškerého potřebného softwarového vybavení na všech úrovních včetně poskytnutí všech potřebných licencí, zajištění komunikačního rozhraní (API) pro propojení s ostatními interními i externími informačními systémy zadavatele (např. s elektronickým systémem spisové služby), integrace REÚIP do prostředí zadavatele, veškeré práce spojené s realizací optimalizace systému REÚIP, migrace a validace dat, školení uživatelů REÚIP, dodání kompletní dokumentace systému v online podobě vč. aktuálních návodů pro uživatele REÚIP, ověřovací a produktivní provoz systému na dobu určitou, akceptační testování dle podmínek smlouvy na veřejnou zakázku a jejích příloh, vypracování exitového plánu (dále jen “Dílo”); b) poskytování servisních služeb, podpory systému REÚIP On premise a systému REÚIP online a pravidelných, resp. nahodilých aktualizací systému REÚIP online i po jeho nasazení a implementaci dle podmínek smlouvy na veřejnou zakázku a jejích příloh (dále jen “Servisní služby”) a c) poskytování rozvoje systému REÚIP On premise a systému REÚIP online vyžádaného objednatelem (dále jen “Rozvoj”). Předmět veřejné zakázky musí být proveden v souladu s minimálními technickými podmínkami (viz níže) a požadavky zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, včetně požadavků plynoucích z jeho prováděcí vyhlášky č. 409/2025 Sb., o bezpečnostních opatřeních poskytovatele regulované služby v režimu vyšších povinností (vyhláška o kybernetické bezpečnosti), nabídkou (vybraného) dodavatele a dalších požadavků zadavatele vzešlých z jednání o předběžných nabídkách dodavatelů, smlouvou na veřejnou zakázku (smlouva na veřejnou zakázku bude vyjednána a vyhotovena v rámci jednání o předběžných nabídkách a ukončení jednání o předběžných nabídkách a bude součástí předložení (konečných) nabídek). Pro úplnost zadavatel uvádí, že ze samotného předmětu této veřejné zakázky vyplývá nutnost využít konkrétní řešení ve smyslu implementace výlučně systému MS Dynamics 365 online, a to z důvodu zajištění kontinuity se stávajícím řešením zadavatele. Tato výjimka splňuje podmínky ve smyslu ust. § 89 odst. 5 písm. a) ZZVZ. Blíže viz Zadávací podmínky a Výzva k podání žádostí o účast.