See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce Českého domu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace, výkon inženýrské činnosti a autorský dozor. Jednací řízení navazuje na výsledek Architektonicko-urbanistické soutěže o návrh s názvem „Rekonstrukce Českého domu“, číslo zakázky P25V00000040. Objednatel hodlá realizovat stavbu podle soutěžního návrhu účastníka, který byl v soutěži o návrh oceněn, a proto s ním v souladu s podmínkami soutěže o návrh uskutečnil navazující jednací řízení bez uveřejnění (dále jen JŘBU) postupem dle § 65 a násl. ZZVZ, k nadlimitní veřejné zakázce na služby pod označením „Rekonstrukce Českého domu“ – zpracování PD, výkon IČ a DP.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 001