See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i adaptacja wraz z wyposażeniem Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Konecku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja i adaptacja wraz z wyposażeniem Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Konecku”. Niniejsze zamówienie obejmuje: roboty budowlane, zakup i montaż wyposażenia, w tym sprzętu biurowego, instrumentów muzycznych, mebli oraz wyposażenia zaplecza. • Część I zamówienia: Aranżacja wnętrza Sali koncertowej Prace obejmują: o Adaptację wnętrza Sali koncertowej zgodnie z projektem budowlanym o Wykonanie prac malarskich, wykończeniowych, montaż oświetlenia scenicznego oraz akustycznych elementów dostosowanych do potrzeb koncertów o Montaż sceny i innych elementów infrastruktury związanych z organizacją wyda-rzeń artystycznych. • Część II zamówienia: Aranżacja sal konferencyjnych Prace obejmują: o Przebudowę istniejących pomieszczeń na sale konferencyjne, w tym instalację systemów audiowizualnych, mebli i wyposażenia. o Dostosowanie akustyki sal do prowadzenia spotkań, szkoleń i konferencji. • Część III zamówienia: Zakup sprzętu biurowego Obejmuje dostawę: o Wyposażenia technicznego, w tym komputerów, drukarek oraz niezbędnego sprzętu biurowego. • Część IV zamówienia: Wyposażenie sal lekcyjnych Prace obejmują: o Dostarczenie i montaż mebli lekcyjnych, w tym biurek, krzeseł, regałów, komody oraz tablic o Wyposażenie sal w niezbędny sprzęt dydaktyczny, w tym systemy multimedialne, projektory. • Część V zamówienia: Zakup instrumentów Obejmuje: o Zakup nowych instrumentów muzycznych, takich jak: pianina, skrzypce, trąbki, saksofony, akordeon, flet, dzwonki. o Zakup akcesoriów muzycznych (np. statywy). • Część VI zamówienia: Wyposażenie pomieszczenia zaplecza Sali konferencyjnej Obejmuje: o Montaż mebli i urządzeń w zapleczu Sali konferencyjnej, w tym szafek, stołów, krzeseł.
Interne Kennung: BI.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia: Aranżacja wnętrza Sali koncertowej
Beschreibung: Część I zamówienia: Aranżacja wnętrza Sali koncertowej Prace obejmują: o Adaptację wnętrza Sali koncertowej zgodnie z projektem budowlanym o Wykonanie prac malarskich, wykończeniowych, montaż oświetlenia scenicznego oraz akustycznych elementów dostosowanych do potrzeb koncertów o Montaż sceny i innych elementów infrastruktury związanych z organizacją wydarzeń artystycznych.
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia: Aranżacja sal konferencyjnych
Beschreibung: Prace obejmują: o Przebudowę istniejących pomieszczeń na sale konferencyjne, w tym instalację systemów audiowizualnych, mebli i wyposażenia. o Dostosowanie akustyki sal do prowadzenia spotkań, szkoleń i konferencji.
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia: Zakup sprzętu biurowego
Beschreibung: Część III zamówienia: Zakup sprzętu biurowego Obejmuje dostawę: o Wyposażenia technicznego, w tym komputerów, drukarek oraz niezbędnego sprzętu biurowego.
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Część IV zamówienia: Wyposażenie sal lekcyjnych
Beschreibung: Część IV zamówienia: Wyposażenie sal lekcyjnych Prace obejmują: o Dostarczenie i montaż mebli lekcyjnych, w tym biurek, krzeseł, regałów, komody oraz tablic o Wyposażenie sal w niezbędny sprzęt dydaktyczny, w tym systemy multimedialne, projektory.
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Los: LOT-0005
Titel: Część V zamówienia: Zakup instrumentów
Beschreibung: Część V zamówienia: Zakup instrumentów Obejmuje: o Zakup nowych instrumentów muzycznych, takich jak: pianina, skrzypce, trąbki, saksofony, akordeon, flet, dzwonki. o Zakup akcesoriów muzycznych (np. statywy).
Haupteinstufung (cpv): 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente
Los: LOT-0006
Titel: Część VI zamówienia: Wyposażenie pomieszczenia zaplecza Sali konferencyjnej
Beschreibung: Część VI zamówienia: Wyposażenie pomieszczenia zaplecza Sali konferencyjnej Obejmuje: o Montaż mebli i urządzeń w zapleczu Sali konferencyjnej, w tym szafek, stołów, krzeseł.