2. Verfahren
Verfahren
Titel: ALFAGEN – CHLADÍCÍ OKRUH I. ETAPA
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení úprav stávajícího chladícího okruhu pro možnost dalšího napojení nových technologických celků. V rámci projektu bude stávající okruh rozdělen na primární okruh a sekundární okruh včetně MaR a stavebních úprav dle technického zadání. Chlazení bude umístěno ve stávající okružní čerpací stanici. Součástí veřejné zakázky jsou veškeré práce související s realizací akce tzn. veškeré dodávky, doprava, montážní a stavební práce, likvidace všech odpadů, zprovoznění, zaškolení obsluhy a údržby, revize, vypracování projektových dokumentací a další práce a služby spojené se zhotovením díla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen, 45331230 Installation von Kühlanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1