2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej trakcyjnej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby prowadzenia działalności przewozowej z uwzględnieniem rekuperacji na lata 2027-2030 z opcją na rok 2031
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej trakcyjnej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej trakcyjnej na potrzeby prowadzenia działalności przewozowej pojazdami trakcyjnymi zasilanymi z sieci trakcyjnej elektrycznej 3kV prądu stałego w latach 2027-2030 z opcją przedłużenia na rok 2031. Sprzedawca pozyska i dostarczy Zamawiającemu energię pochodzącą z odnawialnych źródeł energii w określonej ilości w każdym roku dostawy, co potwierdzone zostanie stosownymi gwarancjami pochodzenia energii. W toku dialogu konkurencyjnego nastąpi uszczegółowienie wymagań Zamawiającego. Ostateczny zakres przedmiotu zamówienia zostanie określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana przez Pełnomocnika Zamawiającego wraz z zaproszeniem do składania ofert.
Interne Kennung: 1/RIT/2026
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja będzie dotyczyć realizacji przedmiotu zamówienia w 2031 r. Zakres opcji i sposób jej ewentualnej realizacji będą przedmiotem prowadzonego dialogu z wykonawcami. Ostateczny opis opcji zostanie zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szacunkowa wartość podana w ogłoszeniu zawiera również wartość opcji.