2. Verfahren
Verfahren
Titel: De vernieuwing van de beheersoftware, de infrastructuur en het operationeel beheer en het onderhoud van de FLEPOS-dienstverlening (FLEPOS 4.0)
Beschreibung: De vernieuwing van de beheersoftware, de infrastructuur en het operationeel beheer en het onderhoud van de FLEPOS-dienstverlening (FLEPOS 4.0)
Interne Kennung: DiVl-FLEPOS/2025/0501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351810 Topografische Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DiVl-FLEPOS/2025/0501 - 1
Interne Kennung: 1