369141-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – ZŠ Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 720/26 - oprava fasád objektu včetně výměny oken
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 720/26 - oprava fasád objektu včetně výměny oken
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy spočívajících ve výměně okenních a dveřních výplní a následnou opravu všech fasád objektu. Předmětné stavební úpravy jsou součástí udržovacích prací. Jedná se o stavební úpravy stávající školské stavby, které spočívají ve výměně okenních a dveřních výplní (repase) a následnou opravu fasád objektu uvedené ZŠ. Stávající otvorové prvky s jednoduchým zasklením jsou za hranicí životnosti, rámy jsou poškozené hnilobou, a proto okna netěsní. Budou nahrazeny novými výrobky důsledně respektujícími tvar a profilaci stávajících rámů a oken, včetně jejich barevnosti, doplněnými ve vnějších křídlech dvojsklem, u vnitřních křídel jednoduchým zasklením. Kování bude použito po repasi původní nebo nahrazeno replikou. Před zahájením montáže bude okno za účasti zástupce NPÚ ÚOP PR na místě posouzeno a porovnáno se stávajícím oknem. Následně bude provedena oprava všech fasád objektu, včetně jejich barevného řešení, bez zásahu do dispozic stavby nebo do nosných prvků budovy. Jednotlivé prvky architektonických článků fasád jsou poměrně dobře zachovány, některé jsou však mírně poškozené, jejich soudržnost není narušena. Vlastní fasády jsou v celkem dobrém stavu, místy popraskané a zvětralé. Součástí prací je odstranění stávajících akrylátových nátěrů omítek a nahrazení paropropustným nátěrem. Stávající mříže a ostatní zámečnické prvky zůstanou ve větší míře zachovány (nátěr). Současně s fasádou bude provedena oprava oplocení (opěrné stěny) v jižní a západní části areálu ZŠ.
Interne KennungP26V00000012
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 44221000 Fenster, Türen und zugehörige Artikel, 45421130 Einbau von Türen und Fenstern
5. Los
LosLOT-0001