369210-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Busse für den öffentlichen Verkehr – Dodávka elektrobusů kategorie 12 - 13 m pro MAD Děčín
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka elektrobusů kategorie 12 - 13 m pro MAD Děčín
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 17 ks (sedmnácti kusů) nízkopodlažních elektrobusů v délce 12 – 13 m kategorie vozidla M3 se dvěma nápravami pro provoz v MAD v Děčíně, a to dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Předmětem veřejné zakázky jsou dále související dodávky a služby, u kterých povinnost dodat či poskytnout je vyplývá z návrhu kupní smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDodávka elektrobusů kategorie 12 - 13 m pro MAD Děčín